04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  אודות

  מעון רמות הוא מסגרת טיפולית ושיקומית אשר עונה לצרכי ילדים וצעירים בשלבים שונים של חייהם הסובלים מהגבלה שכלית בדרגות תפקוד גבוהות, בינוניות ונמוכות, כמו מבעיות התנהגות קשות בעקבות קשיים ומגבלות רגשיות ונפשיות. המעון פועל כבר למעלה מ-15 שנה, וסייע לאורך השנים למאות צעירים אשר מתמודדים עם מגבלות שונות, העניק להם בית חם, אוזן קשבת, טיפול מקצועי ותחושת ביטחון והגנה.

  אין ספק שחיים לצד מגבלה התפתחותית, שכלית או נפשית הם קשים ומאתגרים, ומחקרים הוכיחו כי סביבה תומכת, מכילה ומבינה יכולה לסייע להקל על הקשיים, וכאן אנו נכנסים לתמונה- עם צוות מקצועי, רגיש ומכיל, אשר מלווה צעירים כבר שנים ארוכות ומעניק להם מקום מוגן ללא שיפוטיות לחיות בו, להתפתח ולהשתפר.

   

  טיפול רגשי ורפואי מותאם אישית

  שיתוף פעולה עם משפחות הדיירים

  סביבה תומכה ומעודד עצמאות

  הצוות הטיפולי:

  הצוות שלנו כולל אחים מוסמכים וצוות סיעודי מיומן ומנוסה, עובדות סוציאליות ומטפלים רגשיים, בנוסף לרופאים ופסיכיאטרים אשר לוקחים חלק משמעותי בתהליך.

  אנו מחזיקים צוות רגיש, אדיב ומכיל אשר מבין לליבם של החוסים ומעניק להם אוזן קשבת וכתף להשען עליה.

  החזון שלנו:

  אנו מאמינים כי צעיר בעל מגבלה זו או אחרת אשר יש לו אוזן קשבת, מקום בטוח לשהות בו ומקבל את הטיפול המתאים- הוא צעיר אשר מרגיש טוב, מתפקד ואפילו תורם לקהילה, על אף מגבלותיו הלא פשוטות והקשיים עימם הוא מתמודד באופן שגרתי.

  אנו מעניקים לכל מטופלינו סביבה בטוחה ומכילה, כמו גם אפשרות ליצור קשרים חברתיים בתוך המעון עם צעירים אחרים במצבם ואף מחוץ למעון, בקהילה התומכת.

  מטופל מאושר הוא מטופל בריא יותר, מכל ההיבטים.

  אוכלוסיית היעד:

  אנו מפעילים שתי מסגרות לשתי אוכלוסיות יעד שונות –

  האחת, מסגרת לילדים ונוער, מגיל 3 ועד לגיל 21.

  השניה, מסגרת למבוגרים צעירים, מגיל 21 ועד לגיל 40.

  מדובר בחוסים אשר סובלים מבעיות התפתחותיות, שכליות והתנהגותיות ברמות חומרה שונות אשר נמצאים ברמות תפקוד מגוונות וזקוקים לסיוע ותמיכה מסביב לשעון.

  התאמה אישית לכל מטופל:

  אנו במעון רמות מאמינים כי תוכנית טיפולית יעילה היא תוכנית טיפולית אישית, אשר מובנית באופן אישי לצרכי כל מטופל ומטופל.

  ידוע כי מגבלות שכליות ונפשיות גם מתבטאות בצורה שונה אצל חוסים שונים, ולכן אנו מקפידים לבנות תוכנית טיפולית אישית הכוללת טיפולים רגשיים ותרופתיים, כמו גם פרויקטים אישיים ושילוב הדרגתי בקהילה לאחר אבחון מעמיק והתייעצות עם המטופל עצמו ומשפחתו.

  התוכנית הטיפולית כוללת:

  1. מתן מענה 7\24 למטופלינו על ידי צוות סיעודי מקצועי.
  2. טיפול רגשי פרטני ובקבוצות.
  3. טיפול ומעקב פסיכיאטרי צמוד.
  4. שילוב בקהילה בהתאם ליכולותיו של כל מטופל.

  התוכנית הטיפולית שאנו מציעים נבנית באופן אישי לכל מטופל ומטופל בהתאם לצרכיו האישיים על ידי צוות מקצועי, רפואי וסיעודי.

  הטיפול כולל: קבלה, מעקב וטיפולים רגשיים, פסיכולוגיים, פסיכיאטרים ותרופתיים באופן שגרתי, ליווי יומיומי על ידי צוות ההדרכה והסיעוד, מתן מענה 7\24 במקרי חירום, יצירת שגרת חיים שמתאימה למטופל.

  מטופלים ממליצים

  גלינה רוייטמן

  אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

  מאירה ודן שביט

  כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

  שאלות נפוצות

  אילו סוגי טיפולים ניתנים?
  הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
  האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
  צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
  קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים