04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התעללות בבעלי חיים

  אם בעבר ראו בבעל חיים יצור נחות שכל מהותו היא לשרת את האדם, לאט לאט המודעות לכך שלבעלי חיים חשיבות לא פחות מאשר לבני אדם ושאלה יצורים עם רגשות תופסת מקום רב יותר. הדבר בא לידי ביטוי בהתייחסות לנושא התעללות בבעלי חיים כמו גם לנושא הצמחונות והטבעונות. עכשיו, כשתמיד ניתן לשלוף את הנייד ולצלם, אפשר בקלות רבה יותר להראות מקרי התעללות בבעלי חיים ויותר מכך, לתפוס מעשי התעללות בבעלי חיים ממש כשהם קורים ולהתגייס לעזרת בעל החיים, ממש כפי שקרה עם כלב שבעליו היכה אותו והוא חולץ כי אנשים ראו את הסרטון. כמו התעללות בבעלי חיים ישנה כמובן התעללות בבני אדם, בין אם אלה ילדים, נוער, בעלי מוגבלות שכלית או פיזית אשר עבורם מעון רמות חיפה מהווה מקום לצאת בו לדרך חדשה.

  מעון רמת חיפה נגד התעללות בבעלי חיים

  התעללות בבעלי חיים נעשית פעמים רבות הזקוקים לעזרה בעצמם

  התגובה האינסטינקטיבית היא התגייסות לטובת היצור שעובר התעללות, כפי שנעשה כאשר נראה התעללות בבעלי חיים. בדיקה מעמיקה יותר מתגלה פעמים רבות שהמתעללים הם כאלה שעברו התעללות בעצמם, שהם עושים זאת מתוך חולשה. אם תחפשו מעון רמות חיפה התעללות תוכלו למצוא סיפורים על אנשים שעברו התעללות שפגעה בנפשם. יש כאלה אשר אצלם התגובה היא למצוא חלש מהם ולהתעלל בו. כך גם קורה לא מעט במשפחות בהן ילד מוכה הופך להיות הורה מכה. מעון רמות חיפה עושה את כל המאמצים להחזיר כל אדם הזקוק לשיקום מכל סיבה לדרך טובה יותר. אגף מעון רמות חיפה התעללות כולל בתוכו אנשי מקצוע מן השורה הראשונה העוסקים בהיבטים שונים של טיפול כמו עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה ועוד. אגף מעון רמות חיפה התעללות כחלק מהשיקום דואג להעביר אנשים חוויה מתקנת באמצעות תרומה לקהילה. מעון רמות חיפה נמצא בקשר הדוק עם גורמים שונים בקהילה באמצעותם מתחילים ילדים, נוער ובוגרים הזקוקים לשיקום דרך חדשה ובונה.

  לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מטופלים ממליצים

   גלינה רוייטמן

   אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

   מאירה ודן שביט

   כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

   שאלות נפוצות

   אילו סוגי טיפולים ניתנים?
   הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
   האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
   צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים