04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התעללות בגני ילדים

  גן ילדים הוא המקום בו הילד אמור להרגיש את התחושה הבטוחה ביותר, להגיע בשמחה ולקבל אהבה והרגשה שהוא טוב ונהדר בדיוק כמו שהוא. אכן לרוב צוות הגן עושה עבודה נהדרת ואכן הילדים מרגישים כך ושמחים ללכת לגן (אם לא קמו על צד שמאל…) אך ניתן לראות, במיוחד לאחרונה כשהנושא עלה וקיבל כותרות, שישנה גם תופעה של התעללות בגני ילדים. התופעה של התעללות בגני ילדים קיבלה כותרות לאחר מקרים חמורים במיוחד המראים עד כמה צריך להזהר בבחירת הגן ועד כמה לא מובן מאליו לסמוך על צוות הגן בעיניים עצומות. תופעת התעללות בגני ילדים מראה שצריך תמיד להיות עם היד על הדופק ולא להיות שאננים. מעון רמות חיפה הוא מעון שיקומי הנותן בין היתר מקום לילדים אשר עברו התעללות, או מגיעים ממשפחות בסיכון ונותנים להם מסגרת חמה ואוהבת.

  מעון רמות חיפה: התעללות בגני ילדים עלתה מדרגה

  לקבל את ההזדמנות לעלות על המסלול

  בין אם הסיבה לכך שילד נמצא במצב הדורש מסגרת ייחודית היא טראומה שחווה בעקבות התעללות בגני ילדים ובין אם זו סיבה אחרת, ישנם בעלי מקצוע מן התחום הטיפולי אשר מלווים את הילדים ובכלל את המתגוררים במעון השיקומי (מדובר על ילדים מגילאי 3-21 וגם בוגרים עד גיל 40) לכן החיפוש בגוגל של מעון רמות חיפה התעללות הוא אחת הדרכים בה אנשים מכירים את מעון רמות חיפה. אם תחפשו מעון רמות חיפה התעללות תגלו מקום מקסים הנמצא באזור ייחודי בחיפה- המושבה הגרמנית, מעון רמות חיפה הוא מקום בו גם ילדים אשר עברו התעללות בגני ילדים ירגישו הקלה, רוגע ושהם נמצאים בידיים בטוחות. המטפלים ושאר אנשי הצוות מודעים לכך שיש שהגיעו אליהם בהקשר של מעון רמות חיפה התעללות והם נוהגים בכל אדם, מילד ועד מבוגר ברגישות ומסירות רבה.

  לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מטופלים ממליצים

   גלינה רוייטמן

   אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

   מאירה ודן שביט

   כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

   שאלות נפוצות

   אילו סוגי טיפולים ניתנים?
   הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
   האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
   צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים