04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התעללות בחסרי ישע

  פעמים רבות לצערנו, הדרך של אדם אשר מרגיש חסר ביטחון, מתוסכל או לא מוערך להרגיש טוב  או חזק יותר היא להתעלל בחלשים ממנו. ניתן לראות את התופעה בין ילדים, כאשר ילד שחש מתוסכל או שסובל מבעיות בבית פורק את הלחץ על ילד אחר שהוא רואה בו חלש. לצערנו הדבר לא קורה רק בין ילדים אלא גם עם אנשים מבוגרים. אדם בוגר שחש תסכול וחוסר הערכה (לרוב גם ואפילו בעיקר שלו כלפי עצמו) "מחזק" את עצמו באמצעות התעללות בחסרי ישע. ניתן היה לראות לאחרונה סרטון בו אדם מתחזה לשוטר מול אדם אחר בעל מוגבלות שכלית ומאיים עליו. למה? כנראה כדי לחזק את עצמו בדרך מעוותת. מעון רמות חיפה מהווה מסגרת לכאלה שעברו התעללות בחסרי ישע. אלה יכולים להיות בעלי מוגבלות פיזית או שכלית, עם אוטיזם או פגועי נפש בגילאים שונים וגם ילדים רכים אשר תלויים עדיין לחלוטין באדם בוגר. אגף מעון רמות חיפה התעללות יודע ליצור את הקשר הבונה עם כל אחד ולבנות עבורו תכנית שיקומית וטיפולית כך שיוכל לחיות חיים שמחים ומספקים.

  מעון רמות חיפה מגנה התעללות בחסרי ישע

  להתגבר, לעבור מכשולים ולהפוך לאדם תורם לחברה

  מעון רמות חיפה מייצר אמנם מסגרת מגנה ותומכת, אך הגישה היא שהדרך לתמוך באדם היא לשלב אותו במסגרות בהן יוכל לתרום ולחוש סיפוק מכך שהוא מממש את עצמו. מעון רמות חיפה התעללות ובכלל מעון רמות חיפה נמצא בקשר הדוק עם הקהילה, עם מקומות עבודה, מסגרות לימודים, מתנ"סים או מסגרות לפעילויות בשעות הפנאי כך שכל השוהים במעון, כולל אלה שעברו התעללות בחסרי ישע, בין אם אלה ילדים קטנים או בעלי מוגבלויות כאלה ואחרות משולבים במסגרות אשר יוצרות בחייהם גיוון ועניין וגם מכניסות לראשונה תחושת סיפוק אמיתית של נתינה. לכן, אם אתם יודעים על מקרה של התעללות, חפשו מעון רמות חיפה התעללות בגוגל ואותו אדם יקבל מענה ומסגרת.

  לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מטופלים ממליצים

   גלינה רוייטמן

   אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

   מאירה ודן שביט

   כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

   שאלות נפוצות

   אילו סוגי טיפולים ניתנים?
   הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
   האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
   צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים