04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התעללות בילדים

  בניגוד לאדם בוגר אשר קיבל את הכלים להתמודד בעצמו עם אתגרים שמעמידים בפניו החיים ולדאוג לעצמו, עם ילדים המצב שונה. ילדים זקוקים להגנה, תמיכה ואהבה של הוריו קודם כל. לרוב הורים אוהבים את ילדיהם ותומכים בהם. ישנן משפחות בהן בעיות אישיות של ההורים, מצב כלכלי או סיבות אחרות מביאות לכך שבמקום לאהוב את הילד התלוי בהם, ההורים רואים בו את החלש שניתן להתעלל בו בדרך כזאת או אחרת. התעללות בילדים יוצרת פצע עמוק אשר צלקות ממנו נשארות לכל החיים. התעללות בילדים לא חייבת להיות על ידי ההורים. המתעלל יכול להיות קרוב משפחה, אדם אחר שסומכים עליו כמו מורה או מדריך אך גם ילדים אחרים שיכולים להיות אכזריים. מעון רמות חיפה מספק מסגרת מגנה ותומכת לאוכלוסיות שונות, בין אם כאלה שעברו התעללות בילדים או התעללות אחרת, ואגף מעון רמות חיפה התעללות מוכר באנשי הצוות הטיפולי האיכותיים שלו.

  מעון רמות חיפה: טיפול וליווי ילדים שעברו התעללות

  מסגרת שמספקת הגנה וביטחון אמיתיים

  מי שעבר התעללות בילדים בתוך המשפחה יודע לספר, גם אם שנים אחרי, איזה משבר אמון זה לא רק במשפחה אלא בכל העולם. ילד אשר עבר התעללות בילדים הופך להיות אדם חשדן המרגיש שורד ופעמים רבות הוא גם לא מוצא את הטעם להילחם ולשרוד. מעון רמות חיפה מספק מקום למגן ותומך אשר מחזיר בהדרגה את האמון של אותם ילדים בעולם וגורם להם לראות שיש גם אנשים טובים. אם תחפשו מעון רמות חיפה התעללות תוכלו לקרוא סיפורים של ילדים אשר מעון רמות חיפה היה גלגל הצלה אמיתי בשבילם. מעון רמות חיפה התעללות מטפל במקרים שונים של התעללות: התעללות בילדים ונשים, התעללות בבעלי מוגבלות ופגועי נפש אשר נפלו גם קורבן להתעללות.

  לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מטופלים ממליצים

   גלינה רוייטמן

   אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

   מאירה ודן שביט

   כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

   שאלות נפוצות

   אילו סוגי טיפולים ניתנים?
   הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
   האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
   צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים