04-6793088

צור קשר

לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התעללות בין בני זוג

  חיי משפחה או זוגיות אמורים להוות מסגרת תומכת, ומשענת , הדרך לאהוב ולהיות נאהבים. לצערנו, לא תמיד הדברים הם ככה. יותר מזה, לפעמים אדם בטוח שהוא אוהב ומרעיף אהבה על בן/בת הזוג אך למעשה הוא נוהג באובססיביות ורכושנות והדבר מתדרדר לרוב לכדי אלימות פיזית עד רצח בחלק מהמקרים. התעללות בין בני זוג אמנם לא חייבת בהכרח להיות התעללות של גבר באישה אך לרוב כך קורה. יש נשים אשר נמצאות במצב של התעללות בין בני זוג חשות סכנה ומחפשות את הדרך החוצה אך יש גם כאלה שמעדיפות להדחיק ולהכחיש עד שקורה אסון. מעון רמות חיפה הוא מסגרת תומכת לכל מי שיוצא ממערכת של התעללות בין בני זוג, נשים וגברים כאחד. לצערנו, החיפוש בגוגל של מעון רמות חיפה התעללות הוא נפוץ, במיוחד באזור הצפון בו מעון רמות חיפה מוכר היטב.

  מעון רמות חיפה מסייע בהתמודדות עם התעללות בין בני זוג

  לצאת מתוך מערכת הרסנית למסלול חיים חדש

  במיוחד אם זו משפחה עם ילדים, היציאה מתוך התעללות בין בני זוג אינה פשוטה. אם בן הזוג הוא אדם אלים, ישנו קושי רב בפניה לקבלת עזרה גם כאשר האישה מפנימה שיש בעיה ושהיא בסכנה אמיתית, ולא רק היא אלא גם ילדיה. הצוות הטיפולי באגף מעון רמות חיפה התעללות עומד לצידם של הפונים, בין אם עוברי ההתעללות פונים בעצמם או דרך אדם אחר. אגף מעון רמות חיפה התעללות מתמחה בטיפול ושיקום מקרים רבים של התעללות בין בני זוג כמו גם סוגי התעללויות אחרים ובונים את המסגרת השיקומית הטובה ביותר. מעון רמות חיפה נותן לפונים אליו קודם כל ביטחון והגנה אמיתיים. מעבר לכך הוא משלב אותם במסגרות שיתנו להם סיפוק ואפשרות להתקדם ולצמוח: לימודים, עבודה, פעילויות פנאי ואפילו פעילויות התנדבות.

  לדיור תומך וחם בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מטופלים ממליצים

   גלינה רוייטמן

   אין ספק שעשינו את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. הילד שלנו שמח, פגש חברים חדשים, ממצה את היכולות שלו בכל שעה של היום, ופשוט מרגיש שהוא עצמאי. הצוות תומך, ודואג לעדכן אותנו בכל התקדמות

   מאירה ודן שביט

   כאשר חיפשנו מקום שידע לקבל את המגבלות של היקר לנו מכל, בדקנו במספר מקומות עד שהגענו למעון רמת חיפה. כמר מהכניסה למקום הרגשנו את החמימות שעוטפת את הדיירים ובהמשך נחשפנו למקצועיות, לנחישות והכל לטובת הדייר. אנו בטוחים שעשינו את הבחירה הנכונה.

   שאלות נפוצות

   אילו סוגי טיפולים ניתנים?
   הדיירים שלנו מקבלים את כל סוגי הטיפולים, בין אם מדובר עם טיפוליים רגשיים, טיפולים רפואיים הכוללים גם פיזיותרפיה, וטיפולים עם מיטב אנשי המקצוע בתחומים שונים.
   האם יש קשר עם משפחות הדיירים?
   צוות המקום דוגל בקשר שוטף יומיומי עם משפחות הדיירים, תוך עדכון על כל דבר חדש שצץ, ושיתוף פעולה פורה והדוק.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים